Меню проекту

Нова стаття

Політика конфіденційності

     Ми дякуємо Вас за відвідування  нашого проекту. Дана політика конфіденційності пояснює, яким чином може бути використована особиста інформація, яка збирається на проекті. Будь ласка, прочитайте цей текст перед тим, як відправляти дані про себе. Зверніть увагу, що використовуючи даний проект, Ви приймаєте вимоги, описані в тексті політики конфіденційності. Політика конфіденційності може бути змінена, але будь-які зміни будуть опубліковані на проекті й можуть бути застосовані тільки до даних, що зібрані після внесення змін і не можуть расповсюдживатись на інформацію, зібрану раніше.

Збір інформації

  Ми збираємо особисту інформацію про покіних, яку надають нам близькі родичі покійного:

- П. І. Б. покіного;
- Дата народження покійного;
- Дата смерті покійного;
- Місце народження покійного;
- Місце смерті покійного;
- Місце поховання покійного;
- Некролог про покійного;

    Ця інформація, за згодою родичів покійного, передається добровільно й підтверджується скан-копиєю свідотства про смерть. Використовується для публікації на сторінці некрологу, яку замовляють родичі покійного.

      Також йде збір інформації про заявника:
- П. І. Б. заявника;
- І. П. Н. заявника;
- Адреса заявника;
- Діючий e-mail заявника.

   Ця інформація передається проекту для внутрішнього використання для припинення спроб шахрайства (спроба опубліковати некролог на живу людину і т. п.), не публикується на сторінках проекту й не передається третім особам.

     За бажанням заявник може залишити свою додаткову контактну інформацію, яка буде опублікована на сторінці некрологу:

- П. І. Б. контактної особи;
- Контактний телефон;
- Skype.

    Вказана інформація використовується тільки для забезпечення цілей, вказаних в даній політиці конфіденціальності, якщо Ви додатково не надали дозвіл на її використання іншим чином

Регістрація

    Усі користувачі можуть використовувати проект анонимно, без регістрації. Для подачі заявки на розміщння некрологу заявники використовують e-mail Адміністрації проекту, вказаний в розділі «Контакти». Або заповнивши там же відповідну форму для зв`язку з Адміністраціею проекту.

Cookie

     Проект Memento mori не використовує cookie і технології відстежування поведінки відвідувачів.

Посилання

   Проект Memento mori містить посилання на інші сайты. Просимо врахувати, що Адміністрація проекту не несе відповідальність за поіитику конфіденційності інших сайтів. Ми радимо нашим відвідувачам вивчати політику конфіденційності кожного сайта, який збирає особисту інформацію.

Контактна інформація

   У разі виникнення питань, сумнівів або коментарів, стосовно політики конфіденційності зв`яжиться з нами.

     E-mai: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дата зміни

    Ця політика конфіденційності змінена 20 лютого 2015 р.