Меню проекту

Нова стаття

     Шановний відвідувач! Якщо Ваш бізнес пов`язан з наданням ритуальних послуг, Адміністрація проекту Memento mori готова запропонувати Вам співробітництво. Ми пропонуємо Вам у будь-який зручний для Вас спосіб рекламувати наші послуги й приймати від клієнтів заявки на публікацію некрологів на сторінках проекту Memento mori. За кожну сплачену заявку на розміщення некрологу, що поступила від Ваших клієнтів, Ви будете отримувати партнерську винагороду. Розмір винагороди – 25 % від суми сплачених заявок.

     Суть пропозиції полягає в наступному. Ви в будь-який зручний для Вас спосіб приймаєте заявки на розміщення некрологу (у торгових точках, на кладовищах і т. п.). Для цього проект Memento mori надає Вам пакет документації, необхідної для оформлення заказу. Ви оформлюєте заказ. Отримуєте від клієнта сплату, в зручний для Вас спосіб. Перераховуєте суму за винятком партнерскіх 25% проекту Memento mori через сторінку проекту «Платіжні реквізіти». Информуєте Адміністрацію проекту й висилаєте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Адміністрації оформлені документи з заказом.

  Якщо Вас зацікавила наша партнерська пропозиція, зв`яжіться з нами по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Ми Вам вишлемо наступні документи:

- Агентский договір;

- Політику конфіденційності проекту;

- Правила подачі некрологу;

- Зразок складання некрологу;

- Перелік пільгових категорій;

- Форму заявки на подачу некрологу;

- Форму об`яви для торгівельної точки або кладовища.

      Також ми пропонуємо Вам розмістити на строрінці нашого проекту посилання на Ваш інтернет ресурс, у обмін на наше посилання в вашому інтернет ресурсі.

 

З повагою, Адміністрація проекту Memento mori!