Меню проекту

Хайгейтское кладбище. Лондон.

 

 

Одним з найзнаменитіших кладовищ світу є Хайгейтське кладовище в Лондоні. У XIX столітті Лондон зіткнувся з проблемою поховання. Населення міста збільшилось до 2,3 мілйона чоловік. Маленькі церковні кладовища виявились переповненими. Виникла загроза епідемій із-за попадання продуктів розпадання в систему водопостачання. В зв`язку з цією ситуацією в 1832 році Парламент прийняв законопроект про створення нових кладовищ за межами Лондону. Протягом десяти років було створено сім кладовищ, які отримали назву "Магічна сімка". У числі цих кладовищ виявилося і Хайгейтське.

Для поховання відчинено Хайгейтське кладовище було в 1839 році. Розташовано воно на південному схилі пагорба Хайгейт. В 1854 році до території кладовища приєднали район на сході від кладовища, який став східною частиною кладовища. Нині східна та західна частини кладовища по колишньому відчинені для поховання.

 

 

 

У Вікторіанську епоху на кладовищі виникло багато поховань у готичному стилі. На кладовищі багато різноманітних рослин: дерев, кущів та квітів. Багато з них виросли без участі людини. Ці рослини служать притулком для різноманітних дрібних диких тварин. У найстарійшій частині кладовища знаходяться мавзолеї, надгробки та гробниці Вікторіанської епохи. Відвідувати їх можуть тільки туристичні групи в супроводі екскурсовода.

Найвідомішим похованням Хайгейтського кладовища є могила Карла Маркса. Також на ньому поховані й інші видатні діячі:
- Берил Бейнбридж, письменниця;
- Джон Голсуорси, письменник;
- Джон Діккенс и Элізабет Діккенс, батьки Чарлза Диккенса;
- Сер Чарльз Купер, Прем`ер штату Новий Південний Уельс, Австралія (1857—1859);
- Джордж Еліот (Мері Енн Еванс), письменниця. А також багато інших видатних осіб.

 

Коментарі  

# Vallie 21.10.2017 15:22
Thanks for sharing your thoughts about Молитва. Regards

Stop by my weblog buy nba live mobile coins (www.linux-tutorial.info: http://www.linux-tutorial.info/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=CarlosWigh)
Відповісти | Відповісти з цитатою | Цитувати

Додати коментар