Меню проекту

Теракотова армія. Китай

 

  У 1974 році в Китаї, неподалік від давньої столиці, міста Сіань, селянами було виявлено велике поховання. Складалося воно з більше ніж восьми тисяч теракотових статуй китайських воїнів і їх коней. 
Ці статуї було поховано недалеко від мавзолею засновника китайської імператорської династії Цинь - Цинь Шихуанді. імператор знаменитий тим, що об`єднав Китай і поеднав в єдине ціле всі ділянки Великої стіни. За задумом імператора Цинь Шихуанді, теракотові воїни повинні були втілювати владу імператора в потойбічном світі.  

 

 

В будівництві мавзолею приймало участь більш ніж 700 тисяч робітників і ремісників. Периметр поховання дорівнює 6 км. Будівництво тривало 38 років. Нажаль, разом їз теракотовими скульптурами було виявлено похованими близько 70 тисяч робітників їз їх сім`ями, а також живцем поховані 48 наложниць імператора.

Статуї воїнів і їх коней виконувались вручну за різними технологіями. Кожна з статуй має свої індивідуальні риси та вираз обличчя, та є справжнім витвором мистецтва. Комплекс гробниці імператора Цинь Шуанді, разом їз теракотовой армією, включений ЮНЕСКО в список всесвітньої спадщини. А також є першим китайским об`єктом, що включено в цей список.

 

Коментарі  

# Hester 22.10.2017 20:04
There is definately a great deal to find out about
this issue. I really like all the points you have made.my website: buy nba live mobile game coins: http://hotcelebritywallpaper.com/profile/marvinlabar
Відповісти | Відповісти з цитатою | Цитувати

Додати коментар