Меню проекту

Нова стаття

 ШАНОВНИЙ ВІДВІДУВАЧ!

   Наш загальноукраїнський проект Memento mori присвячений пам'яті минулого. Адже наше сьогодення нерозривно пов'язане з подіями минулого. Це і культурна спадщина, яку нам залишили діячі мистецтва. І великі винахідники, без винаходів яких ми не мислимо наше повсякденне життя ... На нашому проекті ми намагаємося зібрати в розділі "Статті" різні цікаві факти з життя знаменитих діячів минулого. А також з історії розвитку людської цивілізації. В кінці кожної статті ми надали можливість залишити Ваші коментарі та доповнення. А в розділі "Некрологи" Ви можете, за допомогою алфавітного покажчика, знайти Вас знаменитого діяча минулого, який Вас зацікавив. Прочитати про нього коротку довідку. Розділ постійно доповнюється і оновлюється.

   Ви можете запропонувати проекту свої цікаві матеріали, які будуть опубліковані. В обмін ми пропонуємо в Вашому матеріалі розмістити посилання на Ваш сайт, блог або сторінку в соцмережах.

   Невід'ємною частиною нашого минулого також є передчасно пішли рідні та близькі люди. Проект Memento mori дає Вам можливість в розділі "Некрологи" поділитися з іншими відвідувачами описом життєвого шляху Ваших близьких. У некрологах у відвідувачів є можливість в коментарях висловити співчуття або згадати важливі події з життя покійного.

   Також в цілях покращення роботи проекту, Адміністрація звертається до Вас з пропозициєю відправити свої відгуки і побажання на сторінці "Відгуки". Всі Ваши побажання ми розглянемо і постараємося врахувати. 

   У нашого проекту є сторінка в Facebook. На ній також Ви можете знайти цікаву інформацію за тематикою проекту та вступити в ряди наших підписників.

З повагою, Адміністрація проекту!

Вибрані статті:

Кладовище Пьєр-Лашез, Париж  Теракотова армія. Китай Хайгейтське кладовище. Лондон